Хто бронює глемпінги?

Наші клієнти ― це люди середнього та вище середнього рівня достатку. Для них важливі емоції, а також якісний час, проведений разом.

Кожен відвідувач MANDRA отримує високий рівень обслуговування та проживає в максимально комфортних умовах, насолоджується дивовижними краєвидами.

Це користується попитом?

О так! Динаміка пошукових запитів в Google стосовно глемпів вражає.

Так, в січні 2022 року було 6900 запитів, а в серпні — 12 770. При цьому, кількість бажаючих відпочити в глемпінгу не так сильно знизилась, в порівнянні з 2021 роком.

Найближчі 10-20 років в Україні популярність глемпінгу тільки зростатиме. До того ж, це саме той формат, який уже давно популярний за кордоном.

У вас є сезонність?

Ми працюємо всі 4 сезони. У нас є рішення, як зробити так, щоб в модулі можна було комфортно проживати взимку до – 30 ºС.

На Booking бронювання наших глемпів, зазвичай, можливе мінімум за 2 тижні до бажаної дати відпочинку. Вище розповіли про кількість людей, які шукають глемпінги, а от самих глемпінгових комплексів в Україні наразі лише 25.

Така пропозиція явно не задовольняє попит. Саме тому ми плануємо побудувати 30 глемпів до кінця 2025 року.

Ми можемо почати з 1-2 глемпів і потім побудувати ще?

Краще починати хоча б з 5ти глемпів. Завжди легко збільшити кількість глемпінгів у таборі, додати декілька модулів іншого дизайну або розширити пропозицію додаткових послуг. Можна звести ресторан, баню або намет для великих свят.

Ми розробимо проект, за яким ви можете спочатку інвестувати в меншу кількість глемпів, переконатися в прибутковості формату та потім інвестувати в розширення локації.

Наскільки важко обрати локацію?

Ми уже підібрали оптимальні локації, але зводити такий табір можна на будь-яких територіях.

Перше правило при зведенні глемпінгу — це мінімально порушувати первозданний стан ділянки. Наше завдання — звести табір в умовах місцевості так, щоб зберегти кожне дерево.

Які є варіанти співпраці?

При співпраці по франшизі MANDRA, ви можете обрати 1 із 4х варіантіві:

  1. Єдиний власник — самостійне управління глемпінгом
  2. Єдиний власник, об’єкт знаходиться в керуванні у керуючої компанії MANDRA
  3. Дольова співпраця з керуючою компанією. Інвестування з нашого боку від 10% до 50%. Прибуток ділиться в таких самих пропорціях, як і відсоток інвестування.
  4. Дольова співпраця з іншими інвесторами під гарантії керуючої компанії.